به شرکت 4 برگ طلایی خوش آمدید قوانینی که در ذیل آمده مربوط به همه صفحات سایت www.yugioh.ir است و هرگونه استفاده و بهره برداری از این سایت  به معنی پذیرفتن همه این قوانین میباشد.

1- کاربر سایت باید شخص حقیقی بالای هجده سال و یا شرکت حقوقی ثبت شده در اداره ثبت شرکت ها باشد.


2- صحت مشخصات و اطلاعات مندرج در همه فرم های سایت به عهده کاربر میباشد و درصورت تغییر، کاربر موظف به اطلاع رسانی کتبی به شرکت 4 برگ طلایی است. لذا شرکت 4 برگ طلایی مسئولیتی در قبال اطلاعات غلط وارد شده توسط کاربر در هر قسمتی از سایت ندارد و همچنین در صورت تحمیل هزینه ای بابت اطلاعات اشتباه به شرکت 4 برگ طلایی، کاربر موظف به پرداخت آن هزینه است.


3- شفاف بودن و درج کامل آدرس و مشخصات دقیق سفارش درخواستی به عهده مشتری است و در صورت انجام و ارسال کالای اشتباه به واسطه مبهم بودن اطلاعات وارده توسط مشتری، شرکت 4 برگ طلایی مسئولیتی در قبال استرداد وجه پرداختی و یا تعویض یا مرجوع نمودن کالا ندارد.

4-کیفیت، اصالت، کارایی و سلامت محصول انتخابی و اعتبار آن به عهده مشتری است و از آنجایی که خرید محصول عینا از لینک درخواستی در سایت توسط مشتری انجام می‌گیرد، شرکت 4 برگ طلایی نسبت به موارد فوق مسئولیت پذیر نمیباشد.

5- درصورتی که محصول خریداری شده به هر دلیلی توسط خریدار کنسل گردد . مبلغ کالا برگشت داده میشود اما به شرطی که قبل از خرید محصول توسط شرکت 4 برگ طلایی از سایت های خارجی باشد و درغیر اینصورت از آنجایی که فروشنده مبلغ کالا را قبلا برای خرید از خارج کشور پرداخت کرده هیچگونه مبلغی به مشتری برگشت داده نخواهد شد. و کالا را به مشتری میدهیم . مگر اینکه مشتری بخواهد کالایش را در سایت یوگی اوه قرار دهیم و به فروش برسانیم و بعد از فروش کالا هزینه را عودت میدهیم .

6- برای سفارشات بالای 500 هزار تومان بیانه ای معادل 75 درصد کل مبلغ برای سفارشات تا 400 هزار تومان 150 هزار تومان از کل مبلغ برای سفارشات بین 200 هزار تا  300 هزار 100 تومان از کل مبلغ و زیر 150 هزار تومان نصف مبلغ کالا از مشتری گرفته میشود .

7- گمرک جمهوری اسلامی ایران حق دارد طبق قانون به هر محصولی که شک کند آن را باز کند و از محتویات داخل محصول اطمینان پیدا کند و شرکت 4 برگ طلایی موظف هست که محصول باز شده را بدون هیچگونه کم و کسری به دست مشتری برساند. 

8- در صورتی که مشتری بخواهد کالای خریداری شده را به آمازون و یا هر سایت خارجی برگشت دهد تمامی هزینه های ارسال بر عهده مشتری خواهد بود . و شرکت 4 برگ طلایی حق دارد مبلغی را بابت خرید کالا و بابت برگشت کالا به سایت آمازون و یا هر سایت خارجی دیگر از مشتری کسر کند.

خواندن این موارد برای تمامی کسانی که محصول از خارج از کشور میخواهند سفارش دهند اجباری است. و دادن سفارش به منزله قبول کردن تمامی موارد فوق است